U SUBOTU SVI U MAJDANPEK: Vulinovi uniformisani batinaši tukli aktiviste tokom ispitivanja (VIDEO)

U subotu će biti održan protest u Majdanpeku na koji se pozivaju svi građani, udruženja i nevladine organizacije da dođu.

Screenshot

Na protest poziva narodni poslanik i predsednik Skupštinskog odbora za zaštitu životne sredine Aleksandar Jovanović Ćuta koji je u četvrtak u majdanpečkoj Policijskoj stanici u svojstvu građanina dao izjavu u vezi sa nedavnim dešavanjima na Starici.

Protest će biti održan pred Policijskom stanicom u Majdanpeku u 15 časova u subotu, kazao je Aleksandar Jovanović Ćuta, pozivajući građane, nevladine organizacije, udruženja u Srbiji da se pridruže protestu.

Kako je rekao Jovanović, u policiji nije dobio odgovor da li je tačno da je prema aktivistima u noći između 28. i 29. septembra upotrebljena fizička sila tokom ispitivanja, a u hitnoj pomoći kakve su njihove telesne povrede.

– Pitam ministra Vulina ko je primenio fizičku silu nad trojicom aktivista, kakve su njihove telesne povrede i ko vrši nasilje u ovoj zemlji, policija ili građani koji žele da sačuvaju svoju zemlju, svoju reku, svoju planinu Staricu – izjavio je Aleksandar Jovanović.

5 Komentari

 1. Ljudi pokrenimo se jer ovo što se dešava u Majdanpeku uskoro će se dešavati svuda po Srbiji. Ovo je kao za vreme nemačke okupacije da SS-ovci i izdajnici upadaju narodu u kuće i odvode ih u konclogore. Ako i ovo dopustite bolje da se zatre srpski kukavički rod. Ispravite kičme i borite se za svoju decu a ne da njihova uzivaju a vaša lagano umiru.

 2. Već kada smo kod Vlauca, naslov bi trebalo glasiti: “Vulinovi uniformisani batinaši tukli Vlauce tokom ispitivanja u Majdanpeku”!

 3. Policija ne hapsila i privodila GRAĐANE Srbije. A svi znamo i zašto . GRAĐANI brane Staricu i CEO ovaj sada galopirajući ,,AFRIČKI KONGO REGION ,, Istočne Srbije koji je SUVERENA TERITORIJA Repunblike Srbije i na kijoj njen Ustav i Zakoni više nemaju apsolutan i,neprikosnoven i nedodirljiv pravni pripritet u odnosu na nekakav Ugovor potpisan od aktuelnih nosilaca vlasti u Vladi Republike Srbije sa kompanijom ,,Ziđin ,, iz Kine . , čiji je sadržaj NIJE U CELOSTI POZNAT javnosti i građanima Srbije. ŠTO JE KATASTROFALNO I NEDOPUSTIVO po vitallne interese Republike Srbije i njene GRAĐANE.Tačka.
  Kako je CEO taj prostor ovog sada JEDINOG u Evropi ,,AFRIČKOG KONGO REGIONA ,, namenjen najbrutalnijoj rudarskoj eksploataciji i raubovanju svih njegovih rudnih i prirodnih bogatstava (šume ,vode,zemljište…)
  uz potpuno neizbežne i takođe katastrofalno teške,nesagledive i ZAUVEK nepopravljive ekološke posledice, u Evropi 21. veka u kojoj je to NEDOPUSTIVO, ceo prostor ovog regiona morao je ostati POTPUNO SAOBRAĆAJNO ,a time i na svaki drugi način IZOLOVAN ,NEPOVEZAN, MEĐUNARODNO NETRANZITAN I U TOM ,,MRAKU I BUNARU,, POTPUNO NEVIDLJIV I NETRANSPARENTAN.
  I TO JE RAZLOG zbog čega je pre nekoliko godina ,kao PRVI I POTPUNO NEOPHODAN KORAK u pretvaranju CELOG ovog sada demografski, ekološki,ekonomski ,socijalno IZDIŠUĆEG I IZUMIRUĆEG regiona Istočne Srbije potpuno netransparentno , perfidno ,planski i namenski NAJSTROŽIJE CENZURISAN I BLOKIRAN svima u ovom regionu Istočne Srbije kao i CELOJ najrelevantnijoj multisektorskoj STRUCI Srbije ,kao i mnogima mnogo šire od Srbije, veoma poznati TRANSEVROPSKI
  (Atlantski okean -Crno more) MULTIMODALNI SAOBRAĆAJNI KORIDOR ISTOK (CRNOMORSKI KORIDOR) :
  1.) Koji VRAĆA Republiku Srbiju na CENTRALNU GEOSAOBRAĆAJNU POZICIJU ,A TIME I NA CENTRALNU GEOEKONOMSKU POZICIJU ,NA BALKANU I U JUGOISTOČNOJ EVROPI.
  (svi elementarno i osnovno ekonomski pismeni znaju da je GEOSAOBRAĆAJNA POZICIJA najveći ekonomski irazvojni potencijal i resurs Republike Srbije);
  2.) Koji je JEDINI MOGUĆI, pravi, najbrži i najefikasnij TEMELJ I OSNOV onog što se u celoj Evropi i normalnom razvijenom svetu zove :ODRŽIVI REGIONALNK RAZVOJ …CELOG ovog sada demografski ,ekološki ,ekonomski ,socijalno galopirajuće IZDIŠUĆEG I IZUMIRUĆEG ,,AFRIČKOG KONGO REGIONA,, Istočne Srbije.
  3.) Koji je i NAJVEĆI I NAJOSVETLJENIJI mogući EVROPSKI ,,IZLOG,, u čijem saobraćajno-ekonomskom prostoru i u EVROPI i 21.veku pretvaranje čitavih regiona u ,,AFRIČKE LONGO REGIONE,, apsolutno NIJE MOGUĆE.
  I ZATO , i iz prethodno precizno ,taksativno i JAVNO I TRANSPARENTNO navedenih razloga 1.),2.) i 3) , ovaj TRANSEVROPSKI (Atlanski okean -Crno more ) je najstrožije CENZURISAN I BLOKIRAN . Tačka.
  I SVE to već dugo i veoma dobro znaju STOTINE HILJADA građana CELOG ovog
  sada galopirajuće IZDIŠUĆEG I IZUMIRUĆEG regiona Istočne Srbije ,i u matici Srbiji i u našoj velikoj i brojnoj dijaspori, koji ZATO i već više godina ovaj svoj TRANSEVROPSKI
  (Atlantski okean-Crno more)
  MULTIMODALNI
  ( njegov jedinstven i nedeljiv trransevropski koridorski ,,snop,, čine: autoput, železnički koridor,
  rečni koridor Dunav-Rajna-Majna, intermodalni koridor (npr.kontejnerski)…
  i sva četiri (4) su transevropski )
  SAOBRAĆAJNI KORIDOR -ISTOK
  (CRNOMORSKI KORIDOR)
  sami spontano ,istovremeno i DVOJAKO nazivaju ,,KORIDOR ŽIVOTA,,/
  ,,ZABRANJENI KORIDOR,,.
  I SVI ti GRAĐANI celog ovog regiona Istočne Srrbije (stotine hiljada građana) takođe i veoma dobro i znaju i veoma dobro pamte ,
  jer oni nisu čovekolike amebe sa memorijom u trajanju od 3 milisekunde , nego normalni ljudi koji NISU GRAĐANI TREĆEG I JOŠ NIŽIH REDOVA ni Republike Srbije ni Evrope….
  i KAKO SVE OVO PRETHODNO NAVEDENO I ZNAJU I SAVRŠENO DOBRO RAZUMEJU.
  A SVI oni takođe savršeno dobro znaju i da BLOKADA I CENZURA ovog TRANSEVROPDSKOG KORIDARA postoji JEDINO I SAMO u Srbiji…
  kao i to da je ta BLOKADA i CENZURA u Srbiji …SAMO JEDNA I JEDINA.
  Tačka
  A ako NEKO misli da i to može …
  neka slobodno pokuša da SVIM
  OVIM APSOLUTNO PRVORAZREDNIM I POTPUNO RAVNOPRAVNIM GRAĐANIMA Republike Srbije i Evropljanima (Srbima,Vlasima, Romima i svima drugim građanima svih etničkih pripadnosti) ISPERE MOZAK I MEMORIJU od SVIH ovih prethodno i mnogo,mnogo puta u javnosti iznetih taksativno i precizno napisanih i potpisanih i veoma,veoma široko poznatih i neoborivo dokumentovanih činjenica .
  Možda uspe…😉.
  A svi oni koje interesuje KO je BLOKIRAO I najstrožije CENZURISAO ovaj
  GEOSTRATEŠKI i VITALNO BITAN TRANSEVROPSKI
  (Atlantski okean -Crno more) MULTIMODALNI KORIDOR
  Republike Srbije …
  i ,,KORIDOR ŽIVOTA,, CELOG ovog izdišućeg i izumirućeg , EGZISTENCIJALNO uplašenog ,pritisnutog ,ućutkanog i poniženog regiona Istočne Srbije…to će sam saznati veoma lako i za 3 minuta…
  ako se raspita u svom komšiluku.
  I pozdrav iz 🚞.
  I da ne bude ono što je tako endemski zastupljeno u Srbiji ,a posebno izraženo u ovom našem prelepom regionu Istočne Srbije,…ono naše toliko uobičajeno…da kada se napisane reči okrenu, a iza njih nema autora….😀😀😀…😉
  Nenad (Mirka)Čolović ..i pozdrav iz 🚞

  . Etnički trovači koji pokušava

 4. ….ju da objašnjavaju…veoma brzo će naučiti da je Majdanpek
  TIMOČKA KRAJINA….
  i da nije ni U/Krajina a ni neke druge Krajine…😉

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker