POTERA ZA SRBIMA U ITALIJI: Uništili automobile policije dok su bežali, pa se pobili sa njima!

Policijska patrola pokušala je da zaustavi automobil u kome su se Zoran i Dragan nalazili. Međutim, oni su, umesto da se zaustave, počeli da beže

Srpski državljani Zoran S. (26) i Dragan M. (31) uhapšeni su u italijanskom gradu Katanja, kada su bežeći od policije napravili karambol na ulici. Motiv bekstva bio je automobil koji nije imao osiguranje.

Prema navodima medija, policijska patrola pokušala je da zaustavi automobil u kome su se Zoran i Dragan nalazili. Međutim, oni su, umesto da se zaustave, počeli da beže.

– Policija je radio-vezom obavestila ostale patrole, pa su se svi dali u poteru za beguncima. Srbi su uspeli da se nekako provuku između parkiranih automobila i oštete neke od njih. Potera je završena kada su se Zoran i Dragan zakucali u policijsko vozilo. Međutim, drami tu nije bio kraj, jer su pomahnitali Srbi nastavili da se tuku s policijom – navode mediji.

(Kurir)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker