TRESLO SE TLO U BRNJICI KOD GOLUPCA: Čak deveti zemljotres od jutros u Srbiji!

Na sajtu Seizmološkog zavoda Srbije objavljeno je da je deveti po redu zemljotres pogodio Srbiju danas.

Foto: Shutterstock/vchal

Još jedan, čak deveti po redu zemljotres danas, pogodio je Srbiju. Poslednji je bio magnitude 2.0 po Rihteru, a epicentar je bio u Brnjici kod Golupca, objavljeno je na sajtu Seizmološkog zavoda Srbije.

Podsetimo, Štrpce se noćas treslo nekoliko puta, pošto ga je u kratkom roku pogodilo 5 zemljotresa, a najjači je bio 2,5 stepena po Rihteru. Pre toga, tokom dana, imali smo manji zemljotres i u Varvarinu, kao i u Boru.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker