PLATITE POREZ ILI SLEDE KAMATE! Imate fore još do kraja godine, naprednjaci će papreno naplatiti svaki dan kašnjenja

Lokalne poreske uprave Braničevskog okruga pozivaju građane da dospele a neizmirene obaveze na računu poreza na imovinu fizičkih lica, izmire do kraja godine i time izbegnu dalji obračun i naplatu zakonom propisane kamate u skladu sa Zakonom o poreskom postupku i poreskoj administraciji.

Foto: Ilustracija

Stanje na računu poreza na imovinu za fizička lica možete dobiti na šalteru lokalne poreske administracije, upitom na e-mail ili putem naloga na portalu eUprava.

Za sva dodatna pitanja poreski obveznici mogu kontaktirati putem telefona Lokalne poreske administracije radnim danima u periodu od 8 do 14 časova.

Inače, stručnjaci preporučuju, s obzirom da su naprednjacima sada potrebne pare više nego ikad, da se građanima ne isplati da prekoračuju rokove jer pored uvećanog poreza na imovinu, ukupno zaduženje može da im optereti i kamata od 9 odsto ali i kazna od 50.000 dinara. Tu kaznu mogu da plate i oni koji još uvek nisu izmirili obaveze za prethodni kvartal.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker