VOŽNJA POD DEJSTVOM ALKOHOLA! Pijanci za volanom iz Braničevskog okruga poslati na trežnjenje

Saobraćajna policija, u centralnoj akciji pojačane kontrole saobraćaja koja je sprovedena tokom vikenda u Braničevskom okrugu, otkrili su i sankcionisali 48 vozača koji su upravljali vozilom pod dejstvom alkohola.

Foto: Ilustracija

Saobraćajci su u okolini Kučeva zaustavili vozača (51) “opel astre” koji je automobilom upravljao sa 2,20 promila alkohola u organizmu, a u Velikom Gradištu i okolini Malog Crnića vozače “saba” (52) i “folksvagena” (47) koji su vozili sa 1,97 i 1,91 promil alkohola.

– Saobraćajna policija u Kostolcu isključila je iz saobraćaja vozača “mercedesa” (50) koji je vozio sa 1,76 promila alkohola u organizmu, a u Požarevcu vozače “forda” (46) i “audija” (35) koji su vozili sa 1,74 i 1,30 promila alkohola, kao i vozače “mercedesa” (43), “renoa” (25) i “folksvagena2 (27) sa 1,28, 1,25 i 1,23 promila alkohola – piše u saopštenju MUP.

Ovim vozačima određeno je zadržavanje i protiv njih su podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker