TRAGEDIJA U ŠUMI KOD ŽAGUBICE: Nakon što su celu noć pijančili otišli u šumu da seku drva, bukva pala na njega i ubila ga

Ljubiša Mikula Pankalujić (61) iz Laznice, opština Žagubica, poginuo je u četvrtak ujutru dok je u šumi sekao drva.

Ljubiša Mikula Pankalujić/Foto: facebook

Nesrećni Lazničanin, kako saznaje “TPKNEWS” u četvrtak rano ujutru otišao je zajedno sa meštaninom D.G. (29) i B.D. (40) takođe iz Laznice u šumu da seku drva, nakon što su njih dvojica celu noć pijančili. Nakon što su isekli oko 10-15 stabla od kojih su se neka od njih naslonila jedno na drugo, napravili su pauzu za doručak. Ljubiša je nakon završenog doručka nastavio da seče drva dok su druga dvojica ostali da završe cigare koje su zapalili.

Prilikom obaranja jedne bukve, stablo drugog drveta koje je bilo naslonjeno na nju krenulo je i udarilo ga, odbacivši ga 6-7 metara uvis. D.G. i B.D. koji su se nalazili podalje od njega, pritrčali su do nesrećnog Ljubiše koji nije davao znakove života.

Na mestu nesreće je došla policija i lekar koji je samo mogao da konstatuje smrt.

Od siline udarca koji je zadobio Ljubiši je bio polomljen vrat i razbijena glava.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker