VELIKO GRADIŠTE: Uhapšeni osumnjičeni za pokušaj razbojništva

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su D. M. (1976) iz okoline Kladova, I. Đ. (1983) iz okoline Golubca i M. M. S. (1961) iz Donjeg Milanovca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo razbojništvo u pokušaju.

D. M. i I. Đ. se terete da su su 20. aprila, posle ponoći, maskirani fantomkama ušli u kuću 63-godišnje žene i, uz pretnju nožem, tražili novac. Sumnja se da su oštećenu, pošto im nije dala novac, više puta udarili, a potom su izašli iz kuće.

M. M. S. majka jednog od osumnjičenih tereti se da ih je, nakon pokušaja razbojništva, odvezla automobilom, ali ih je policija pronašla istog dana.

Osumnjičenima je, po nalogu osnovnog javnog tužioca u Velikom Gradištu, određeno zadržavanje do 48 sati.

TPKNEWS/PU Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker