SSP POŽAREVAC: Najoštrija osuda brutalanog napada na članove SSP iz Novog Sada

GrO SSP Požarevac najoštrije osuđuje napad na predsednika i potpredsednicu GrO SSP Novi Sad Vladimira Vrsajkova i Maru Puškaš prilikom kojeg su im nanete telesne povrede, navodi se u saopštenju GrO SSP Požarevac, koje prenosimo u celosti.

Foto: SSP Požarevac

– Agresija koja se promoviše na režimskim medijima, satanizovanje neistomišljenika, ali i stvaranje svesti o odsustvu odgovornosti za kršenje zakona uz učestali odgovor “pa šta” uzimaju danak, nasilje je sveprisutno i niko se više ne oseća bezbedno.

Zahtevamo hitnu i profesionalnu reakciju nadležnih organa. Onima koji šire mržnju i agresiju poručujemo da su odavno prešli sve granice i pozivamo ih da se zaustave, našim saborcima pružamo podršku i želimo brz oporavak, a vinovnicima ovog i drugih sličnih dela kojima svakodnevno svedočimo poručujemo da ćemo se vrlo brzo izboriti za pristojnu i bezbednu Srbiju i da nas u tome ne mogu zaustaviti – zaključuje se u saopštenju GrO SSP Požarevac.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker