PRENOĆILI U PRITVORU: Alkohol, droga i odbijanje alkotesta u Braničevskom okrugu proteklog vikenda

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, proteklog vikenda, isključili su iz saobraćaja petoricu muškaraca, dvojicu koji su vozili pod dejstvom alkohola, dvojicu pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i jednog koji je odbio da se alkotestira.

Foto: Ilustracija/Profimedia

Saobraćajna policija u Požarevcu zaustavila je vozača „mercedesa“ (23) koji je automobilom upravljao sa 1,49 promila alkohola u organizmu i vozača „pežoa“ koji je vozio sa 1,27 promila alkohola u organizmu.

Saobraćajna patrola je u okolini Malog Crnića, okolini Žagubice i Žagubici zatekla vozače „forda“ (32) i „citroena“ (23) koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, kao i vozača „fijata“ (51) koji je odbio da se podvrgne alkotestu.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker