AUSTRIJSKA POLICIJA ŠOKIRANA: Srbin vozio smrtonosnu poluprikolicu!

Austrijaska policija je u utorak, u Burgenlandu zaustavila srpsku poluprikolicu, koja je predstavljala smrtonosnu pretnju na putu.

Foto: Heute.at

U utorak su zvaničnici regionalnog transportnog odeljenja LPD Burgenland na auto-putu A4 zaustavili šleper sa poluprikolicom kojim je upravljao vozač iz Srbije. Na graničnom prelazu Nickelsdorf, policija je tokom pregleda poluprikolice iz Srbije, a koja je trebala da bude utovarena u Austriji otkrila stravičnu stvar, zbog koje su se “šlogirali”.

NAMENJENA SAMO ZA STARO GVOŽĐE

Detaljnim pregledom zaposlenih od strane ASFINAG-a otkriveno je ukupno 49 ozbiljnih tehničkih kvarova na poluprikolici, od kojih su 15 bili veoma ozbiljni kvarovi. Između ostalog, pronašli su izbočene ležajeve točkova, polomljenu osovinu, nije imao povezane kočnice i teške gubitke komprimovanog vazduha.

Austrijska policija je odmah je isključila vozača iz saobraćaja, i na licu mesta uklonila registarske tablice vučnog vozila i nispravne poluprikolice.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker