ŠTO SE VOZIO VOZIO SE, SADA MU JE ODZVONILO: Policija “uhapsila” auto sa natpisima protiv Vučića

Već neko vreme Mladenovcem patrolira auto oblepljen transparentima protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali od juče mu je odzvonilo – auto je “uhapšen” i trenutno se nalazi u dvorištu Policijske stanice Mladenovac.

Foto: Screenshot/X

Na autu se nalaze transparenti „Čija će deca vraćati Vučićeve dugove?“, „Ko je ubio Vladimira Cvijana?“, a dominira transparent „Vučić je najgori“, piše Danas.

Kako kažu Mladenovčani, ovaj auto već duže vreme patrolira ulicama grada, a njegov vlasnik ga svakog petka parkira pored autobuske stanice i zatim iznese transparente pa ih raširi ispred spomenika na centralnom mladenovačkom trgu.

(Tpknews.com/Danas)

3 Komentari

  1. Istina se ne može sakriti. Narod polako otvara oči. Bravo za vlasnika vozila. Kamo sreće da je više tako hrabrih ljudi.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker