SAFET DOPUTOVAO U BEČ: Predsednik opštine Žagubica u radnoj poseti Austriji (FOTO)

Predsednik opštine Žagubica Safet Pavlović stigao je danas u Beč, čime je otpočeo radnu posetu u prestonici Austrije.

Foto: Promo

Safeta je na dolasku dočekao njegov savetnik za dijasporu Živojin Trifunović, sa kojim je nakon toga otišao na prijem u Gradskoj kući kod Petera Hankea, izvršnog gradskog većniks za finansije, ekonomiju, rad, međunarodne poslove i Wiener Stadtwerke prestonice Austrije kao i kod Marka Miloradovića, šefa odeljenja kancelarije gradskog većnika.

Foto: Promo

Na sastanku je dogovorena pomoć opštini Žagubica, odnosno Javno-komunalnom preduzeću “Belosavac” u vidu građevinskih mašina.

Foto: Promo

Nakon sastanka u Gradskoj kući Safet i njegov savetnik za dijasporu otišli su na radni ručak sa ambasadorom Republike Srbije u Republici Austriji, Nebojšom Rodićem, gde je bilo reči o daljim mogućnistima pomoći i podrške Austrije građanima opštine Žagubice.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker