NAPALI POLICAJCE U SMEDEREVU! Mladiću i devojci ekspresno određen pritvor mesec dana

Na predlog Osnovnog javnog tužilaštva u Smederevu, sud je odredio pritvor do 30 dana A.L. (25) i S.Đ. (22) zbog sumnje da su napali policajce.

Foto: Ilustracija/Shutterstock

Pritvor im je određen zbog postojanja posebnih okolnosti koje ukazuju na opasnost od bekstva, da će boravkom na slobodi uticati na oštećene i svedoke, kao i okolnosti koje ukazuju da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo, navodi se u saopštenju tog tužilaštva.

Oni se sumnjiče da su 2. marta u večernjim satima, naneli lake telesne povrede policajcima koji su ispred jednog ugostiteljskog objekta u Mihajlovcu, nakon provere identiteta pokušali da privedu A.L. zbog prethodno raspisanih potraga. U pokušaju da im se otrgne iz ruku i pobegne A. L. je policajcima naneo lake telesne povrede.

Osumnjičena S.Đ. je prišla jednom od policijskih službenika i, odgurnuvši ga rukama u predelu grudi, nanela mu lake telesne povrede. Oni se terete za krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti za koje je zaprećena kazna zatvora od 3 do 10 godina.

Zbog činjenice da je uputila više pretnji policijskim službenicima, osumnjičena S.Đ. se tereti i za krivično delo ometanje ovlašćenog službenog lica.

(Tpknews.com/Tanjug)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker