AKTERI SEDAM PLJAČKI: Pala banda maloletnika iz Srbije koja je terorisala Austrijance!

Dečak (14) iz Srbije uhapšen je u Gracu, u Austriji, zbog sumnje da je sa još dvojicom vršnjaka učestvovao u sedam pljački.

Foto: Tanjug

Kako saznajemo, maloletnik je uhapšen nakon napada na devojčicu (13) ispred škole, kojoj je pretio nožem, a potom joj ukrao novac.

– Devojčica se požalila majci i s njom otišla u policiju. Ispostavilo se da je osumnjičeni i ranije pretio žrtvi. Istragom je utvrđeno da je on učestvovao u nekoliko pljački pre toga. Pretresom stana u kojem živi nađeni su bokseri – navodi naš izvor.

Osumnjičeni maloletnik je negirao pljačku i u svojim izjavama optužio saučesnike, takođe srpske državljane, koji su uhapšeni neposredno pre njega. Istražitelji su rasvetlili sedam pljački iz oktobra i novembra, a koje se pripisuju njihovoj grupi.

(Tpknews.com/S.A.)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker