POKOSIO SVEŠTENIKA: Pritvor vozaču kamiona iz Žabara zbog izazivanja udesa

Vozaču kamiona valjevskih registarskih oznaka Milošu M. (52) iz Žabara Odlukom kikindskog Osnovnog javnog tužilaštva, određen je pritvor u trajanju do 30 dana.

Foto: M. Mitrović

Pritvoreni vozač se tereti da je izvršio teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, kada je u ponedeljak ujutro vozeći kamion iz pravca Padeja prema Ostojićevu, naleteo na zaustavljeno putničko vozilo marke „ford“ kojim je upravljao Laslo Šipoš iz Padeja.

U tom udesu smrtno je stradao katolički sveštenik Janoš Fišer (61) iz Padeja, koji je svojim vozilom krenuo u Ostojićevo. Zbog magle na tom delu puta tog jutra dogodila se saobraćajna nesreća, zbog koje je zaustavljeno nekoliko vozila, što im je signalizirala policija.

Na putnički automobil Šipoša otpozadi je naleteo kamion kojim je upravljao Miloš M. iz Žabara, a nastradao je katolički sveštenik Janoš Fišer koji je zbog zastoja i udesa na putu zbog guste magle izašao iz svog vozila, pa se nakon naleta kamiona našao ispod prevrnutog automobila.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker