SRPSKI DILER PAO U ITALIJI: Snabdevao kokainom tinejdžere iz Vićence

Italijanska policija je u Montekio Mađore u provinciji Vićence, uhapsila Mladena Mitića (25) državljanina Srbije, sa prebivalištem u tom gradu, zbog posedovanja i prodaje droge.

Zbog prijava par sumnjivih epizoda policiji od strane građana Montekia, da sumnjaju da se u krugu gradskog parka prodaje i distribuiše droga, policija je počela da proverava sva područja koja posećuju migranti i mladi ljudi koji dolaze iz Vićence u Montekio zbog kupovine droge.

Jedan građanin Montekia koji je primetio Mitića u parku, odmah je alarmirao policiju, koja je u munjevitooj akciji iznenadila i uhapsila Mitića na delu. Prilikom pretresa na lice mesta kod Mitića je pronašla tri doze kokaina spremne za prodaju, 15 grama marihuane i preko 1.500 evra. Pretresom Mitićevog stana pronađeno je još 600 grama marihuane i 1 gram kokaina.

Mitić je uhapšen i određen mu je kućni pritvor do suđenja.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker