TEŠKA SAOBRAĆAJKA U STIGU: U čeonom sudaru dva vozila tri osobe teže, a četiri lakše povređene

Tri osobe teže, a četiri lakše povređene u sudaru automobila na putu Požarevac – Veliko Gradište.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu, po nalogu nadležnog tužilaštva, podneli su krivičnu prijavu protiv dvadesettrogodišnjeg muškarca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Sumnja se da je on 6. avgusta ove godine, upravljajući vozilom „reno“ na putu Požarevac – Veliko Gradište prešao na suprotnu stranu puta i direkno udario u automobil „ford“. U ovoj saobraćajnoj nezgodi teške telesne povrede zadobile su tri osobe, a četiri lake.

Uvađaj su izvršili zamenik tužioca Osnovnog javnog tužilaštva i policija.

PU Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker