POŽAREVAC: U četvrtak, 13.oktobra, 53. ulične trke!

U organizaciji Sportskog saveza grada Požarevca i Atletskog kluba Požarevac, a pod pokroviteljstvom grada, u četvrtak, 13.oktobra, održaće se 53. ulične trke GRAND PRIX Požarevac 2016.

grand-prix-pozarevac

Ulične trke počeće u 16 časova, a otvoriće ih dečaci i devojčice predškolskog uzrasta. Potom će se nadmetati učenici svih razreda osnovnih i srednjih škola, rekreativci,juniori, juniorke, seniori i seniorke. Promoter trke biće Ivica Možek bivši savezni kapiten za juniore.

Očekuje se dolazak preko 30 klubova i oko 1000 takmičara iz naše zemlje: Amela Terzić, Teodora Simović, Sonja Stolić, Ana Subotić, Mirko Petrović, Darko Živanović i takmičari iz Mađarske, Kenije, Hrvatske, Slovenije i Republike Srpske.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker