PETROVAC: Završena rekonstrukcija zdravstvene ambulante u Ranovcu (FOTO)

U Ranovcu svečano otvorena rekonstruisana zdravstvena ambulanta Doma zdravlja Petrovac na Mlavi koja je teško oštećena u majskim poplavama 2014. godine.

ambulanta-ranovac

Radove je u okviru akcije „Obnovimo Srbiju“ finansirala Kancelarija za upravljanje javnim ulaganjima Vlade Republike Srbije iz sredstava Fonda solidarnosti Evropske Unije namenjenih za otklanjanje posledica elementarnih nepogoda.

ambulanta-ranovac-1

Izvedeni radovi na investicionom održavanju tj. rekonstrukciji obuhvatili su kompletnu zamenu krovnog pokrivača, oluka, spoljašnje stolarije (prozora i vrata) i termoizolaciju fasade. Ukupna vrednost ugovorenih radova 1.980.190,00 din bez PDV-a.

ambulanta-ranovac-2

Veliki doprinos u volonterskom radu dali su meštani sela Dragiša Lazarević i Radiša Taflaga. Činu svečanog puštanja u rad ambulante prisustvovali su zamenik predsednika opštine Goran Ristić, pomoćnici opštine Saša Živojinović i Boris Gvozdić, kao i direktorka Doma zdravlja Dragana Antić.

ambulanta-ranovac-3

TPKNEWS/Opština Petrovac na Mlavi

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker