DRAMA U CENTRU BEOGRADA: Napio se i autom uleteo u pešačku zonu, gazeći sve pred sobom! (FOTO/VIDEO)

Jedan automobil uleteo je jutros u Knez Mihailovu ulicu, u centru Beograda. U nesreći su povređene dve osobe – devojka (21) koja je radila u jednom od kafića i vozač automobila, prenose Beogradski mediji.

Vozač V.S. (31) u vidno alkoholisanom stanju, sa 1.30 promila u krvi, uleteo je u pešačku zonu oko 6.55 časova ujutro i prošao velikom brzinom kroz bašte kafiće u Zmaj Jovinoj ulici, ušao je u Knez Mihailovu, i opet se vratio u Zmaj Jovinu gde se zaustavio udarivši u uličnu rasvetu i baštu kafića.

Na licu mesta vidi se polomljene stolice i stolovi iz više kafića u centru Beograda u koje je uleteo vozač automobila, pri velikoj brzini.

U tom trenutku nije bilo mnogo pešaka u Knez Mihailovoj, a četiri devojke koje su prve bile na meti uspele su da pobegnu. Nažalost, spremačica kafića koja je radila svoj posao nije stigla da odreaguje, pa je automobil prešao preko noge, i ona je trenutno u Urgentnom centru, na operaciji.

Foto: MONDO / Mladen Šolak

Trenutak kada je sivi “ford fokus karavan” velikom brzinom uleteo u pešačku zonu na Obilićevom vencu, a zatim kosio sve pred sobom u Zmaj Jovinoj, zabeležile su sigurnosne kamere jednog ugostiteljskog objekta.

Na snimku se vidi trenutak kada auto uleće u pešačku zonu i radnica lokala koja je zadobila povrede.

Prema nezvaničnim informacijama, pre nesreće je došlo do svađe, nakon čega je vozač automobila uleteo u Knez Mihailovu.

Vozača je pre nego što je uleteo kolima u pešačku zonu, kako prenose mediji, navodno napala grupa mladića i tukla ga.

TPKNEWS/Agencije

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker