TEŠKA SAOBRAĆAJKA NA MOTO-SKUPU: Bajker udario u autobusko stajalište u Petrovcu na Mlavi

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu u Petrovcu na Mlavi, teško su povređeni vozač motora Dragan Milutinović (35), i suvozač Nikola Erski (37).

Foto: N.D.

Bajkeri, učesnici moto skupa u Petrovcu na Mlavi, Dragan Milutinović (35), vozač motora i suvozač Nikola Erski (37), obojica iz Mužije kod Zrenjanina, zadobili su teže telesne povrede nakon što su u subotu oko 15:30 časova, motorom udarili u autobusko stajalište u ulici Srpskih vladara u Petrovcu na Mlavi.

Prema informacijama koje smo dobili, bajkeri su prilikom ove saobraćajne nesreće zadobili teže telesne povrede, oni su nakon ukazane prve pomoći u petrovačkom Domu zdravlja, prevezeni u Urgentni centar u Beogradu. Vozač motora Dragan Milutinović (35), zadobio je prelome obe ruke i noge, dok je kod suvozača Nikole Erskog (37) konstatovano unutrašnje krvarenje.

Do ove saobraćajne nesreće, prema informacijama od očevidaca, bajker je motorom prešao na crveno, zakačio u automobil koji se kretao iz poprečne ulice, odbio se i udario u obližnje drvo, a potom nakon kretanja od oko 30 metara po trotoaru uleteo u autobusko stajalište. Na sreću, u trenutku nesereće nije bilo nikoga na stajalištu.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker