AMSS UPOZORAVA: Oprez na putevima zbog mokrih kolovoza i magle

Promena vremena donosi kišu i mokre kolovoze, duži zaustavni put i smanjenu vidljivost, i povećava rizik od saobraćajnih nezgoda, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS) i apelovao na vozače da voze oprezno.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP “Putevi Srbije”, na naplatnim stanicama nema zadržavanja.

Kako je saopštila Uprava granične policije, zadržavanja nema ni na putničkim i teretnim terminalima graničnih prelaza u zemlje, osim kod Šida gde teretna vozila na izlazu čekaju tri sata, a na Kelebiji i Batrovcima dva.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker