KOMEMORACIJA SLAVIŠI ALEKSIĆU: Olivera Pauljeskić se oprostila od dugogodišnjeg prijatelja i saradnika

U skupštinskoj sali Gradske uprave održana komemoracija Slaviši Aleksiću, zameniku gradonačelnika Grada Požarevca.

Foto: Promo

Saša Pavlović, gradonačelnik Grada Požarevca i Olivera Pauljeskić, predsednik Skupštine opštine Žagubica, Slavišina dugogodišnja saradnica i prijateljica, podsetili su prisutne na njegov život i delo, naglasivši da je njegovim odlaskom Požarevac pre svega izgubio dobrog čoveka.

Obavljajući visoku gradsku funkciju, bio je omiljen kod svih saradnika. U svakome je budio poštovanje usled profesionalne karijere koju je ostvario tokom svog života. Prema svima se ophodio sa velikim uvažavanjem, svojstvenim samo ostvarenim i dobrim ljudima.

Slaviša Aleksić će biti sahranjen u utorak, 9. maja, na seoskom groblju u Brežanu u 14 sati.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker