U ARENI 15.000 NAPREDNJAKA: Sutra će Vučić da nam pušta snimke iz kovid bolnica (VIDEO)

Srpska napredna stranka (SNS) orgranizuje večeras u Štark Areni u Beogradu svečanu akademiju povodom 13 godina od osnivanja. Arena je dupke puna, prema izveštajima okupljeno je oko 15 hiljada članova, a ispred se tiskaju hiljade ljudi koji će svečanu akademiju posmatrati na video bimu.

Screenshot

Tim povodom danas su iz unutrašnjosti u Beograd stigli brojni autobusi sa članovima SNS. Pored autobusa, iz unutrašnjosti su stigli i kombi prevoznici, ali i građani koji dolaze u svojim privatnim automobilima. Autobusi su pristigli sa svih krajena naše zemlje: Pirot, Zrenjanin, Vranje, Požega, Zaječar, Ruma, Niš, Šabac…

Autobusi su primećeni parkirani kod Hale sportova u ranim prepodnevnim satima.

Najvažniji stranački događaj naprednjaka podeljen je u dva dela, u 10 časova najpre je održana izborna skupština stranke, na kojoj su izabrani novi potpredsednici i donete neke bitne odluke, a u 18 sati počela je i svečana akademija.

I, kao u nekom paralelnom univerzumu, za SNS ne postoji ni korona, ni drugi deo Srbije koji se danas digao protiv Zakona o eksproprijaciji, zagađenja i prodaje Srbije, onaj gladni, poniženi i uvređeni deo. Ne postoji. Ima ih pedeset, sedamdeset, reče predsednik deleći sendviče mladim liderima u autobusu, uživo na TV Pink.

Neka i ne postoji ta gladna Srbija, ali, postoji ona Srbija koja se, dok se predsednik i ostatak SNS bez maski i ikakvih mera opreza šetka, gura, smeje, jede, tiska u Areni, boji da će posle opet građani biti krivi kad bukne korona.

Naravno, podivljaće brojke, samo da se stranački skup završi. Pretiće nam opet Krizni štab, zaključavaće nas, pooštravaće mere, grmeće na nas predsednik Vučić jer smo neodgovorni i ne poštujemo mere, upiraće prstom u nas doktor Kon, a i novoproklamovana zvezda naprednjaka Darija.

Jer, mi ćemo biti krivi za divljanje korone, povećanje brojki, ljude na respiratorima, puna groblja…mi. Ne ove hiljade i hiljade ‘navijača’ koji trenutno urlaju i, od usta do usta prenose samo miris kaladonta, nikako koronu. Ona je rezervisana za nas ostale. SNS će pobediti virus.

PROČITAJ I

5 Komentari

  1. Iz Kučeva su otisla tri autobusa.Imalu su peh prilikom utovara kartonskih kutija punih sendvica.Popustile kutije od sendviča napravljenih od salame-podriguše pa ispali i rasuli se po blatnjavoj ulici ali to njima nije smetalo,dunuše prašinu i blato skinuše sa njih ubaciše u autobuse i krenuše za BGD.Inače mesto polaska odnosno ulica polaska sendvičara je poznata po tome da je često zapiš**aju kerovi.

  2. Da nisu išli pod pretnjama ne bi Vučić skupio ni njih 150. Jad i beda koliko se narod srozao. Za sendvič prodali obraz. Šta im ostalo? Kako će sutra kad Vučić padne pogledati časnim i poštenim ljudima u oči?

  3. Dno nema dance, kraj srbistaske proklete avlije se nazire, šteta, moglo je sve biti bolje, a mi nemamo dva života da posle 1 -ve diktature i ratova prebolimo i ovu 2 -gu diktaorsku desetogodišnju avanturu,…..

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker