VOZAČI OPREZ: Očekuje se poledica tokom noći na putevima u Braničevskom okrugu

Mraz koji se očekuje tokom noći predstavljaće veliku opasnost na putevima u Braničevskom okrugu, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).

“Vozačima će biti potrebna maksimalna opreznost i strogo poštovanje svih saobraćajnih propisa, što podrazumeva ograničenu brzinu kretanja, uz držanje većeg odstojanja izmedju vozila”, navodi se u saopštenju.

U saopštenju se navodi da vozače na putevima prvog i drugog reda u Braničevskom okrugu očekuje raskvašeni sneg u visini do pet centimetara, dok je u brdskim predelima sneg na kolovozu visok i do 10 centimetara.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker