OTKRIVAMO: Nakon 29. decembra, svi lokalni šerifi i lenji funkcioneri lete iz SNS-a!

Na sednici Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) u nedelju počinju značajne kadrovske promene u toj stranci, a prvi na udaru će se naći bahati funkcioneri na lokalu, a potom i poslanici koji nisu bili dovoljno aktivni.

Sagovornici iz redova naprednjaka kažu da je moguće veliko provetravanje u stranci.

– Mnogi su se istrošili, umorili, a neki su funkcije i zloupotrebili. To je naročito uočljivo na lokalu, pa će u narednom periodu da lete bahati šerifi koji su nešto muljali ili su deo nekih afera. Takođe, uočljivo je i da mnogi poslanici spavaju, da nisu aktivni u skupštinskim raspravama i da ne ulaze u debate sa opozicijom, pa zato takvi neće biti na listi SNS za naredne izbore – kaže izvor iz SNS-a.

Lider SNS Aleksandar Vučić kazao je ovih dana da u partiji ima mnogo ljudi koji ne zaslužuju poverenje.

– Videćete sve na sednici GO SNS 29. decembra, unutar stranke biće naznaka velikih promena. Postoje ljudi koji ne zaslužuju ni moje poverenje ni poverenje građana Srbije. Nisu to oni koje navode naši politički protivnici, jer oni to izmišljaju, ali ima mnogo drugih slučajeva u kojima vidim nerad i bahatost – naveo je Vučić.

On je istakao da mu ljudi s lokala pišu i govore o raznim slučajevima zloupotreba, a podsetio je i da je već govorio o nedozvoljenoj upotrebi rotacionih svetala na službenim automobilima, ali da ima ljudi u SNS kojima je to statusni simbol.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker