NA HUMANOM ZADATKU: Čuvari reda iz Braničevskog okruga delili pakete ugroženim sugrađanima (FOTO)

Pripadnici Policijske uprave Požarevac odlučili su da svojim sugrađanima pomognu i donacijom paketa sa prehrambenim proizvodima i sredstvima za higijenu.

Foto: Policijska uprava Požarevac

Ukupno je podeljeno 45 paketa, za koje su novac sakupili rukovodioci ove policijske uprave. Paketi su podeljeni građanima u Požarevcu, Kostolcu, Velikom Gradištu, Golupcu, Malom Crniću, Kučevu, Petrovcu na Mlavi, Žabarima i Žagubici.

Prilikom uručenja paketa, policijski službenici zahvalili su svojim sugrađanima na odgovornom ponašanju i poštovanju mera koje je, u cilju sprečavanja širenja zaraze korona virusa, propisala Vlada Republike Srbije.

(Tpknews.com/Novosti)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker