NOLE MENJA BOJE, NIJE MU DOBRO: Milica Zavetnica napravila pometnju među kučevačkim naprednjacima (VIDEO)

Predsednica i poslanica stranke Srpski Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski zajedno sa koordinatorkom za Braničevski okrug i narodnom poslanicom Sanjom Marić prošle subote posetile su opštinu Kučevo i prisustvovale otvaranju povereništva Srpskih Zavetnika Kučevo u ulici Slobodana Jovića broj 13.

Milica Đurđević Stamenkovski I Slađan Miljković ispred prostorija stranke/ovica Janošević poverenik OOSNS Kučevo/Foto: TPKNEWS/Facebook

Iako poseta nije bila najavljena u javnosti, veliki broj građana je prišao liderki Zavetnika u nameri da je pozdravi i iznese svoje probleme. Prvo je razgovarala sa građanima na platou ispred restorana Homoljski Motivi a zatim je nastavila razgovore na ulici gde su joj građani prilazili kao i ispred sedišta stranke.

Kako je istakla u svom obraćanju građanima i lokalnim medijima, predsednica Milica Đurđević Stamenkovski je “prvenstveno” došla u Kučevo da podrži odbornika u Skupštini opštine Kučevo Slađana Miljkovića, koji je odlučio da se suprostavi korupciji, nepotizmu, partokratiji i praktično okupaciji kako su je nazvali meštani Kučeva.

– Strahovlada je sve prisutnija, lokalni šerifi koje narod s opravdanjem naziva dahijama smatraju da oni koji drugačije misle, ne treba da rade, ne treba da žive i ne treba da hrane svoje porodice – rekla je Milica Đurđević.

Predsednica Zavetnika je istakla da je njena namera da kao poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije i kao predsednik Srpske stranke Zavetnici ali pre svega kao čovek i kao građanin pruži podršku svim onim ljudima koji su istupili smelo i hrabro koji su se odvažili da iznesu svoje mišljenje, da javno iskažu svoj stav i da se suprostave svemu onome što je loše samo zbog toga što vole svoju opštinu i što ne mogu više skrštenih ruku da gledaju kako se ona privatizuje, kako se pretvara u privatne posede, kako mladi ljudi odavde odlaze jer nemaju nikakvu perspektivu.

Posebnu poruku je predsednica Zavetnika uputila onima koji su predhodnih dana i nedelja upućivali pretne, vršili pritisak i pokušavali da promene odluku Slađana Miljkovića da pristupi Srpskoj stranci Zavetnici i osujete ga u njegovoj nameri.

– Baš zbog toga će uvek biti u Kučevu i da će stati rame uz rame sa njim a posebno treba da znaju da kad njemu crtaju metu, treba da znaju da su je nacrtali njoj i svim Zavetnicima. Ciljevi ove stranke su borba za pravdu, borba za istinu, borba za Kučevo i borba za Srbiju – naglasila je predsednica Zavetnika.

Kako je kazala Milica Đurđević Stamenkovski, biće u Kučevu i u budućnosti, uvek će se odazvati na poziv građana opštine Kučevo, uvek će se odazvati apelu i vapaju svih ljudi koji žive u ovoj opštini, da ohrabri sve one ljude koji misle kao oni a praktično ne mogu ni da joj priđu da podele razmišljanja zbog strahovlade lokalnih dahija koji su poverovali da su gospodari života i srmti, jer Kučevo nije njihova dedovina već opština u Srbiji i to moraju da shvate.

– Svako ko pristupi Srpskim Zavetnicima će biti zaštićen i nikada više se neće desiti da neko bude meta fizičkih napada zato što drugačije misli kao što je to ranije bio slučaj – naglasila je Milica Đurđević Stamenkovski.

Na kraju je Milica Đurđević Stamenkovski obećala je da će na konsultacionom sastanku u vezi formiranja Vlade Repzblike Srbije sa predsednikom Aleksandrom Vučićem razgovarati i o problemima građana opštine Kučevo, i informisati ga o diktaturi koja vlada ovom opštinom.

I naravno, kako nam javlja insajder Mile Sova, Novica Janošević poverenik OOSNS Kučevo kao botoksirani kagebeovski agent, preko svojih aktivista pratio je ceo događaje oko Srpskih Zavetnika, fotografisao, beležio ko prilazi Milici Đurđević Stamenkovski, ko je šta rekao, shvatajući da polako gubi tlo pod nogama i da će uskoro doći do promena u opštinskoj vlasti.

Gubitak vlasti za Janoševića znači gubitak, privilegija, ogromnih novčanih primanja i gubitak slobode zbog svega onoga što je nakaradno učinio građanima opštine Kučeva u proteklih 18. godina njegove diktatorsko ucenjivačke vladavine koja je obeležena ponižavajućim odstranjivanjem konkurencije iz javnog života svih onih koji su pošteniji, sposobniji i pametniji od njega.

(Tpknews.com/S.A.)

PROČITAJ I

20 Komentari

 1. Svaka vam je na mestu. Bio sam ispred Homoljskih motiva, pozdravio Milicu i rekao šta mislim o Janoševićću i njegovim satelitima. Podrška za Zavetnike i samo napred. Svaka opozicija u Kučevu je dobrodošla!

 2. Јел ја то добро чујем, Милица је дошла да подржи Миљковића а не да га смени као што се хвалио Јаношевић по Кучеву?

 3. Za vreme vlasti SNS u Kucevu, Miljkovic je bio fiktivno zaposlenih u Domu kulturu, Ili nekom drugom opstinskom preduzecu. Licno ga je Janosevic zaposljavao I znao Dane dolazi na posao. A sta bi I radio Ako bidosao na posao. Nastavila se ta praksa I kad je Ivan Hotelski Prevarant oteo vlast u Kucevu, Miljkovic I Zena su dobijali plate Bez rada. I onda dodje Revizori, kao kod Gogolja, I nasta podmetanja medju mafijaskim poslusnim odborniciima,dobise otkaze, pare su potrebnije Hotelu nego beskicmenjacima Zeki, Tomicu,Turijanki,Bumbaru, Volujanima. To trazi Miljkovic, I dalje hleba Bez motile. Nisi vise bitan ni tiani Janosevic osigurac. Vrha mafije podrzava lojalnog Ivana Hotelskog dok uredno sa Sanjomisporucuje rekey na ime vrsenja vlasti. Jedino cuvar budzeta ga ne cuvaod napada iz Hotela. SNS the je stvorio Miljkovic I zajedno sanjima ides na deponije. A deponije Gori li gori

 4. Koliko znam Miljkovic je donosio resenja za porez u Misljenovcu. Znam da mu je i zena isla svaki dan na posao u domu kulture. Nije mi jasno kako je Novica primao 80 iljade u dom kulture a nije iso na posao trenera folklorac?

 5. Ko ne zna Slađana Miljkoviča, skupo će ga koštati.
  Mnogi bi možda rekli za njega da je baraba, neradnik i probisvet…istina je nažalost da je u jednom periodu svog života bio – policajac. Prema tome…treba li još nešto dodati ili jasno?

 6. Lepo besedi Milica. Daj Bože da je prenela Vučiću šta rade njegovi naprednjački kriminalci koji su do juče bili žutaći i crveni

 7. Nole već 18 godina pljačka narod Srbije zahvaljujući politice stekao je neverovatno bogatstvo,kupio dve kuće u Kučevu,stan u Kučevu i Beogradu,u njegovom vlasništvu su i četiri skupocena automobila.

 8. Кучево јесте под окупацијом криминалне власти. Нико не сме да каже ништа против СНС јер је завршио каријеру у Кучеву. Из странке су најурени прави напредњаци а преузели су је бивше демократе, јуловци и социјалисти. Чекамо изборе да све то очистимо до задњег и пошаљемо у ружну историју ове општине

 9. SNS je dovela Srbiju do bankrotstva,uveli su nezabeleženu diktaturu,prisvojili sudstvo,policiju i sve institucije jednom rečiju upropastili su sve,vekovima se nećemo oporaviti posle vladavine ovih bandita.

  1. Kada je to postojala opzicija u Kucevu? Niti je Milosevic imao opziciju u Kucevu niti koja vlast je imala opoziciju. Trenutno su na vlasti bezmudasi koji podrzavaju Ivana Hotelskog Prevaranta, kako ga nazivaju mnogi, koji nemilosrdno budzet Kuceva prebacuje za Bgd nadredjenim i deli sa Hotelijerom ovde sta pretekne. Novica kao covek sluzbe radi posao koji mu udba daje, ali ima upliva i rumunska tajna sluzba u njegov zivot i rad. Razgranao je svoju rumunsku mrezu dosta i ceka se trenutak da Istocna Srbija bude novo Kosovo. Kucevacki odbornici trpe sve i svakoga jer drugacije ne znaju i ne smeju. Janosevic je za Kucevljane inteligencija i ne mogu mu nista. Seoske odbornike plati samo i ima da glasaju da je sutra utorak, sta koga briga. A kucevacka srednja skola je pred gasenjem, nije upisala n i 20posto od planiranih ucenika, beze deca od sopstvenih roditelja, nece da trpe sramotu. Dom zdravlja je tipican primer kradje veka, preko dva miliona evra se otima preko krecenja a lekari cute. Daju im po 20e i cute. Novicina nagrada za zivotno delo je Kucevo u mraku, bez naroda i podmlatka. Uspeo je Nole, Cukin potrcko, da crni barjak razvije nad Kucevom. Drzava na izdisaju takodje cuti

 10. U republici Srbiji se tačno zna ko šta je zadužen da radi. Republika Srbija je postala tipično mafijaška, samo zahvaljujući SNS. Nije sasvim slučajno ova ekipa nasilno došla na vlast u Kučevu, tačno pojedinačno se zna kakav im je zadatak. Nije rekonstruisana magistrala od Požarevca do Majdanpeka zbog naroda, briga njih za narod, već zbog Kineza čiji kamioni u nepreglednoj koloni furaju kroz Kučevo i voze sve što je vredno iz ovog kraja. Ode u beli svet naše prirodno bogatstvo, bakar, zlato, drvo i ko zna šta još, nadam se da će i ova naša vlast uskoro da nađe tamo utočište? Ne poznajem gospodina Miljkovića, ali mislim da je ovoj situaciji hrabar i ja mu dajem punu podršku neka istraje jer je vrag odneo šalu. Neka i ostali odbornici znaju da je ovaj narod glasao za njih, a ne za Acu iz hotela i bulumentu oko njega, i da se ne zadovolje crkavicom koju dobijaju (kao slepci od njih) već da slušaju narod i da nešto preduzmu, jer je krajnje vreme, uništiše nas do DŽ. Neka vam Miljković posluži kao uzor, a ne Novica Janošević koji je uništio ovu opštinu, zato što je pokvaren, nečovek, izdajica, materijalista i da ne nabrajam više jer sve osobine su mu ispod ljudskog proseka.

 11. Миљковић је пример другим одборницима да треба да напусте Српску напредну странку и да се прикључе Заветницима. Српски Заветници сигурно није мафијашки СНС који власт поставља помоћу паравојних јединица. Велика подршка за Миљковића и све остале Заветнике! Живела Србија и сви народи и народности који живе у њој!

 12. Moramo napravi stranku u Kucevu,Zavetnici,PSG,Bravo narode Kuceva konacno otvarate oci.Moja molba svima vama pokrenite i Marinuku udruzite se svi Kucevo sada upire oci u sve vas vi ste nam spas.Svi vi imate poslanike iza vas,krenite slozno do promena,jer od ovog nema gore,sa vama ce sigurno biti bolje.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker