UŽAS U BEČU: Srbin pred policajcima tukao i nožem iskasapio suprugu, pa negirao napad

Srpski državljanin (53) uhapšen je utorak u Bisambergu, predgrađu Beča, kada je nožem nasrnuo na svoju suprugu i brutalno je izbo.

Foto: Ilustracija/iStock

– Muškarac je provalio u stambenu zgradu i nasrnuo na ženu. Prvo ju je tukao, a zatim je izvadio nož i počeo da je ubada. Stanar zgrade čuo je zvuk udarca, a potom i vrištanje žene pa je odmah pozvao policiju – , prenosi austrijski Noen.at.

Nekoliko patrola policije iz okruga uputile su se na mesto prijave i tamo su zatekli užasan prizor, muža kako nožem ubada i maltretira svoju suprugu.

– Srbin, koji inače živi u Beču, uhapšen je odmah, ali napad nije priznao, iako je praktično ubadao ženu ispred policajaca. On je nesrećnoj ženi zadao nekoliko ubodnih rana i raskotina. Nož je pronađen na mesu napada – , prenose austrijski mediji.

Nakon napada državljaninu Srbije određen je pritvor i otvorena je istraga za pokušaj ubistva.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Zaista se lepo predstavljam svetu pa se posle pitamo što nas mrze i nazivaju divljacima. Ovakve ne treba puštati sa robije a za žene poruka krenite na tečajeve samoodbrane a ne da budete ovce za klanje.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker