RASVETLJENA PLJAČKA U POŽAREVCU: Mladić provalio u dvorište i ukrao automobil i alat iz garaže gastarbajtera

Efikasnom akcijom pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu rasvetlili su tešku krađu i uhapsili D. M. (22) iz okoline ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je počinio ovo krivično delo.

On se sumnjiči da je, od oktobra prošle godine do 13. marta ove godine, provalio u dvorište sedamdesetjednogodišnjeg muškarca koji se nalazi u inostranstvu i iz garaže ukrao „ mercedes“, aparat za varenje, kompresor, hilti bušilicu, kao i veću količinu raznog sitnog alata.

Materijalna šteta pričinjena vlasniku procenjuje se na oko 300.000 dinara.

Policija je pronašla vozilo sakriveno u dvorištu osumnjičenog i vratila ga vlasniku.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker