MONSTRUOZAN ZLOČIN U BEČU: Policajac ubio trudnu devojku (25) i sinčića (1) pa ih zakopao u šumi!

Bečki policajac(23) ubio je svoju trudnu devojku (25), koja je bila u šestom mesecu trudnoće i sinčića od 19 meseci. Klaudija K. i njen sin Noa poslednji put su viđeni 3. oktobra kao izlaze iz svog stana u Beču u popodnevnim satima.

Foto: Printscreen Krone.at

Kako im se od tog dana gubi svaki trag, a Klaudijin mobilni telefon je isključen, njena porodica i prijatelji su se uspaničili.

Odmah su pokrenuli akciju na Fejsbuku kako bi je pronašli. Policiji je njen partner Danijel L.  rekao da ga je ona napustila. Međutim policija je ubrzo počela da sklapa mozaik ovog užasnog trostrukog ubistva.

Iako su njegove kolege iz bečke policije imale samo reči hvale, razotkrivena je i njegova zločinačka priroda. Posle ispitivanja on je priznao ubistvo i odveo policiju u šumu u Štajerskoj gde je zakopao tela. Nesrećnu Klaudiju i malog Noa upusao je iz svog službenog pištolja. Policija još ne saopštava detalje ovog monstruoznog zločina.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker