KRIVIČNE PRIJAVE: Požarevljani prodavali falš garderobu u Buticima u Požarevcu

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu, podneli su krivične prijave protiv četrdestogodišnjeg muškarca i tridesetsedmogodišnje žene.

Pripadnici MUP-a u Požarevcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, podneli su krivične prijave protiv četrdestogodišnjeg muškarca i tridesetsedmogodišnje žene iz Požarevca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela neovlašćena upotreba tuđeg poslovnog imena i druge posebne oznake robe ili usluga i obmanjivanje kupaca.

Sumnja se da su oni u svojim maloprodajnim objektima u Požarevcu prodavali garderobu, bez potrebne dokumentacije o poreklu i kvalitetu robe, kao i da su upotrebili tuđi žig i zaštitni znak u nameri da obmanu kupce.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker