LETO, A KAO DA NIJE: Ponedeljak u Braničevskom okugu kišovit i tmuran, očekuje se porast vodostaja na Mlavi i Peku

U Braničevskom okugu će danas biti pretežno oblačno, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom.

Tokom današnjeg dana očekuju se porasti vodostaja na Mlavi i Peku sa mogućnošću dostizanja upozoravajućih nivoa.

U ponedeljak u Braničevskom okrugu biće oblačno i relativno sveže za ovo doba godine sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. Povremeno se očekuju i veoma obilni pljuskovi. Temperatura tokom većeg dela dana bez većeg kolebanja i biće od 18 do 20 stepeni.

U utorak promenljivo oblačno sa kišom i pljuskovima. Krajem dana i tokom večeri prestanak padavina i razvedravanje. Maksimalna temperatura do 25 stepena. Od srede sunčano i toplo, maksimalna temperatura od 28 do 30 stepeni.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker