AJMO JEDAN SELFI! SNS direktorica odložila đačku ekskurziju, pa zbrisala sa kolektivom na Vučkov kontramiting!

Razlog, zašto je direktorica Osnovne škole “Dositej Obradović” iz Požarevca Ivana Joksimović odložila đačku ekskurziju koja je trebala da se održi 25. i 26. maja je napokon dobio svoj epilog.

Foto: Facebook/Srpska napredna stranka Požarevac

Naime, pravi razlog odlaganja đačke ekskurzie nije zbog bezbednosti učenika na putu, već zato što je direktorica samoinicijativno odlučila da ode na miting svog “veselog” predsednika AV, AV i ako, kako tvrdi direktorica, “kobajagi” nije član SNS-a.

Budimo realni, ekskurzija nije toliko važna, koliko je važno da direktorica Joksimović očuva svoju i onako već klimavu fotelju. Pokupila direktorica, osim svog kolektiva, kome je naredila da krene na miting i konobare iz kafea “Šansa 1992”, jer je shvatila da je to njena poslednja šansa u životu.

Foto: Facebook/Srpska napredna stranka Požarevac

Konačni epilog ove tužne priče, je pohlepa za novcem i velikom zaradom u jednom danu, logo majicama, sendvičima i vodom, a sve to na štetu dece i roditelja koja očigledno nisu prioritet direktorici, a dalje je suvišno uopšte i pisati…

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

3 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker