DJB POŽAREVAC: “Nadležni da hitno ispitaju i reše slučaj eksplozije auta funkcionera Dveri”

Povodom eksplozije automobila Dragana Jovića, člana GO Dveri u Požarevcu, GO DJB u Požarevcu izdao je saopštenje za javnost.

Foto: TPKNEWS

U saopštenju navode, između ostalog da veruju da će nadležni organi u najkraćem roku ispitati i rešiti ovaj slučaj.

Naime, navode takođe da je važno da se nakon istrage javnosti jasno saopšti pod kojim okolnostima je došlo do zapaljenja i eksplozije auta, jer nagađanja dovode do još većeg nepoverenja u institucije, kao i nesigurnosti kod građana i strahova kod političkih aktera grada.

– Uzimajući u obzir da je Jović veoma aktivan u promovisanju, kako svojih tako i političkih stavova opcije kojoj pripada, može se steći utisak da svako ko javno iznosi svoje mišljenje nije bezbedan, a slobode mišljenja i govora su Ustavom zagarantovana prava svih građana Srbije, kaže se u saopštenju požarevačkog DJB koje apeluje na nadležne organe da u što kraćem roku ispitaju ovaj slučaj i otklone sve sumnje i nedoumice – , navedeno je u saopštenju.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker