TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD SALAKOVCA: Delovi automobila rasuti po putu, troje teško povređeni! (FOTO)

Teška saobraćajna nesreća dogodila se u nedelju oko 10 sati na izlazu iz naselja Salakovac, u opštini Malo Crniće.

Foto: 192.rs

Kako je za TPKNEWS potvrđeno iz policije, u nedelju oko 10 sati, na državnom putu kod mosta na reci Mlavi na izlazu iz naselja Salakovac sudarila su se dva vozila, od kojih je jedno sletelo sa puta. Tri lica su zadobila teške povrede.

Do ove teške saobraćajne nesreće de došlo nakon što je vozač putničkog vozila, koji se kretao neprilagođenom brzinom, naglo skrenuo i prešao na suprotnu saobraćajnu traku i svojim prednjim levim delom vozila naleteo na drugo putničko vozilo.

U automobilu “Fiat Punto” nalazili su se momak i devojka iz Petrovca na Mlavi, dok se u “Fiat Stilu” nalazio mlađi muškarac iz mesta Kalište.

Obojica mladića zadobila su teške povrede sa višestrukim prelomima. Devojka je bila u svesnom stanju, ali stepen njenih povreda nije poznat. Jedan od očevidaca sa lica mesta pomogao je pri izvlačenju povređenih iz smrskanih vozila.

(Tpknews.com/192.rs)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker