OPET KRIV NAROD! Vučić “otkrio” ko je odgovoran za nestašicu mleka i šećera (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u Srbiji ima dovoljno mleka, te da nestašice nastaju zbog onih neodgovornih koji “kupuju po 36 litara mleka”.

Foto: Tanjug

– Ako vam mi kažemo da imamo dovoljno šećera, onda to znači da ga ima i da ne morate da kupujete po 100 kilograma šećera. Zbog neodgovornih ljudi mi moramo 15 dana da se borimo sa lažima da šećera nema. Sad po ostavama imate desetine kilograma šećera sa kojima ljudi ne znaju šta da rade. To se sad dešava sa mlekom. Mi vam sad saopštavamo da imamo dovoljno mleka. Daću vam precizne podatke. Ali ne možemo dovoljno da imamo mleka kad uđete i kupite 36 litara dugotrajnog mleka – , rekao je on Vučić.

Vučić smatra da ljudi kupuju enormne količine mleka bez ikakvog razloga.

– Mlekare prerađuju duplo veće količine od uobičajenih. Verujte svojoj državi, mi od ovoga ne uzimamo pare, mi smo tu da radimo i da se borimo za vas. Građani Srbije i mnogi u regionu neka ne brinu jer imamo dovoljno hrane – , naglasio je Vučić.

PROČITAJ I

3 Komentari

  1. Da li ovako nešto može da izjavi normalan čovek? Naravno da ne. A šta ti narode misliš o tome kada dobro znaš da po prodavnica a nema mleka pa kako onda kupuješ 36 litara odjednom svaki dan?

  2. Niko ti predsedniče više ne veruje, a za ovo što si uništio Srbiju sigurno se izvući nećeš, odgovaraćeš pred sudovima.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker