PETA ŽRTVA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Policajac iz Petrovca na Mlavi preminuo od koronavirusa

Usled zaraze od COVIDA-19, u kovid bolnici u Požarevcu preminuo je večeras službenik Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije, iz Petrovca na Mlavi.

On je u kovid bolnici u Požarevcu prebačen pre dve nedelje, uz obostranu pneumoniju pluća, nakon čega je stavljen na respirator, ali je večeras, kako nezvanično saznajemo iz požarevačke bolnice, preminuo.

Inače, on je peta žrtva virusa COVID-19 u Braničevskom okrugu. Prvo je preminula žena iz Požarevca stara 77 godina, zatim muškarac iz Doljašnice star 41 godinu, a onda muškarac iz Majilovca, starosti 74 godine, i nakon toga muškarac iz Požarevca starosti 46 godine.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker