ISKLJUČENA ŠEST VOZAČA IZ SAOBRAĆAJA! Požarevljani i Petrovčani vozili pijani i drogirani

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, proteklog vikenda, isključili su iz saobraćaja šestoricu muškaraca, četvoricu koji su vozili pod dejstvom alkohola i dvojicu pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Foto: MUP

Saobraćajna policija je u Kučevu i Požarevcu zaustavila vozače automobila „opel“ (38) „pasat“ (28) i „bmv“ (27) koji su vozili sa 1,88, 1,62 i 1,61 promil alkohola u organizmu, a u Petrovcu na Mlavi vozača „subara“ (32) koji je automobilom upravljao sa 1,28 promila alkohola.

Saobraćajne patrole su u okolini Požarevca i u Petrovcu na Mlavi zatekle dvojicu tridesetsedmogodišnjaka koji su „mercedesom“ i „audijem“ upravljali pod dejstvom narkotika.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker