GRADIŠTE NAGRAĐUJE NAJBOLJE: Predlozi za opštinsku nagradu i priznanja do 16. juna

Skupština opštine Veliko Gradište donela je odluku o dodeli opštinske nagrade i drugih javnih priznanja.

Opštinska nagrada dodeljuje se kao društveno priznanje ustanovama, preduzećima, mesnim zajednicama, organima, organizacijama, udruženjima građana i pojednicima, iz zemlje i inostranstva, koji su postigli i postižu izuzetne rezultate i dostignuća u svim oblastima stvaralaštva, od značaja za unapređenje, razvoj i afirmaciju opštine kao i najboljim učenicima i studentima.

Ova nagrada dodeljuje se svake godine na svečanoj sednici Skupštine opštine, a povodom Dana opštine.

Pravo predlaganja kandidata za opštinsku nagradu imaju odbornici Skupštine opštine Veliko Gradište, članovi Opštinskog veća, organi, organizacije, mesne zajednice, udruženja građana, preduzeća, ustanove, kao i udruženi građani – najmanje 10 potpisa je potrebno.

Predlog se dostavlja u pisanoj formi, sadrži sve potrebne podatke o kandidatu, mora biti obrazložen i obavezno mora sadržati naznaku oblasti za koju se predlaže.

Predlozi se dostavljaju Odboru za nagrade i priznanja, najkasnije do 16. juna u 14 časova.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker