SIRENE I SPUŠTENA ZASTAVA: Dan žalosti u Kostolcu zbog pogibije 2 mladića (VIDEO)

U TE – KO Kostolac danas je proglašen Dan žalosti zbog tragično nastradalih mladih radnika Dušana Suzića (32) i Nenada Đalovića (21), saopštio je EPS.

Screenshot

Dan žalosti je proglašen odlukom v.d. direktora EPS-a Milorada Grčića.

Kako je navedeno, tragično stradanje mladih radnika Dušana Suzića (32) i Nenada Đalovića (21) nenadoknadiv je gubitak za njihove porodice i za „Elektroprivredu Srbije“. Zato je u ogranku „TE – KO Kostolac“, ponedeljak, 6. februar proglašen za Dan žalosti.

Dan žalosti bio je obeležen spuštanjem zastava, a u 12 časova oglasile su se sirene u svim delovima ogranka. U podne su sve mašine i postrojenja bila zaustavljena na deset minuta i minutom ćutanja odata je pošta nastradalim radnicima.

TPKNEWS/Tanjug

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker