EVAKUISANI POVREĐENI RADNICI: Srpski i američki specijalci eliminisali teroriste u Velikom Gradištu

Vežba vojnih specijalnih jedinica Srbije i SAD održana je po jakoj kiši i vetru na poligonu „Peskovi” kod Velikog Gradišta.

Foto: M. G.

Reč je o zajedničkoj obuci elitnih vojnih sastava u kojoj su učestvovali pripadnici 72. brigade za specijalne operacije i „Kobri” ispred Vojske Srbije, kao i tim specijalaca pri Evropskoj komandi Oružanih snaga SAD.

Po scenariju vežbe, grupa terorista napala je građevinske radnike na terenu, posle čega je usledila akcija srpskih i američkih vojnika koji su izvršili helikoperski desant, savladali protivnika upotrebom pešadijskog naoružanja, a zatim i evakuisali povređene.

(Tpknews.com/Politika)

PROČITAJ I

2 Komentari

  1. Prvo nas bombardovali i zatrovali osiromašenim uranijumom, a sada su “naši američki prijatelji”. Daj nam Bože pameti, do sledećih izbora.

    1. Vučić da odgovori šta traže američki vojnici na srpskoj zemlji. Da li je pitao narod šta o tome misli, pogotovo one čije su najmilije pobili tokom bombardovanja. Bože čuvaj nas takvih prijatelja a od neprijatelja ćemo se čuvati sami.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker