SRBIJA U JEDNOJ FOTOGRAFIJI! Dala glas za SNS pa dobila sendvič i majicu, a napisala da je gladna!

Vladajuća stranka i njen vrhovni vođa već dugo vremena govore da se u Srbiji živi bolje, da njeni građani imaju više novca, da su standardi bolji… Ipak, surova realnost svakodnevno nas uverava u suprotno.

Obzirom da je u predizbornoj kampanji, novoizabrani predsednik Vučić i SNS samo na organizaciju javnih događaja, mitinga i konvencija izdvojio skoro 27 miliona dinara, u normalnoj državi logično bi bilo da njen narod ima osnovne uslove za egzistenciju, da ima da jede, krov nad glavom!

Ali, pošto u Srbiji ništa nije kako bi valjalo da bude, ljudi su gladni, nemaju na duge staze, a oni na funkcijama debljaju podbratke…

Fotografija koja je šerovana na Tviteru izazvala je bes i tugu korsinika društvenih mreža. Na njoj starija žena nosi reklamnu majcu srpske napredne stranke i njenog lidera Aleksandra Vučića AV sa natispom:

Ujedinjeni možemo sve, a ispod drži papir na kome piše – “Gladna sam”…

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker