POMOĆ I OD PREDSEDNIKA: Da Marjanovići više ne žive u bedi i mraku potrebno je još 75.000 dinara

Da porodica Marjanović iz Topolovnika, kod Velikog Gradišta, kojima je EPS 2014. godine, zbog duga od 15.000 dinara isključio struju, skinuli i uzeli strujomer, potrebno je još 75.000 dinara.

Da EPS ponovo priključili struju, potrebno je da se EPS-u uplati 110 hiljade dinara, jer ponovo mora da postave strujomer koji su skinulu i odneli. + 3.399,62 dinara, opomenu pred podnošenje predloga za izvršenje, koju je porodica Marjanović dobila 2. decembra od EPS-a, zbog duga sa obračunatom kamatom koju moraju da uplate do 16. decembra tekuće godine, od čega, glavni dug iznosi 80,95 dinara, a kamata 3.318.62 dinara.

Nakon što nam se obratio za pomoć Dejan Marjanović (33) koji živi sa svojim ocem Goranom (53) i majkom Vericom (54) već šest godina u mraku, redakcija portala www.tpknews.com pokrenula je u četvrtak 5. decembra humanitarnu akciju “Pomozimo Marjanovićima da posle skoro šest godina izađu iz bede i mraka“.

Nakon pokretanja humanitarne akcije, našoj redakciji javio se predsednik opštine Veliko Gradiše, Dragan Milić, koji nam je obećao da će da pomogne Dejanu i njegovim roditeljima. Dejan je u utorak 10. decembra bio primljen u kabinet predsednika Milića. Predsednik Milić je Dejanu nakon razgovora odobrio jednokratnu pomoć od 30.000 dinara, koja će odmah biti uplaćena na račun EPS-a. Intervenisao da se Dejanovim roditeljima odmah odobri socijalna pomoć u iznosu od 18.000 dinara mesečno, tako da Dejan roditeljima napokon može da overi zdravstvene knjižice, i Dejanu ponudio radno mesto.

Predsednik opštine Veliko Gradiše, Dragan Milić

Do sada je naša redakcija uspela da sakupi od ljudi koji su hteli da pomognu porodici Marjanović 9.100 dinara. U narednim danima, naš advokat uplatiće i dug EPS-u od 3.399,62 dinara. Nakon što bude sve ovo isplaćeno, da bi EPS ponovo priključio struju, potrebno je još 75.000 dinara.

Foto: TPKNEWS

Oni koji žele da pomognu da porodica Marjanović ponovo dobije struju novac mogu da uplate na račun:

Podaci za uplate u dinarima:

BANKA INTESA

– Za pomoć porodici Marjanović da izađu iz mraka/Broj dinarskog računa – 160-5400101248450-07

Podaci za uplate u evrima:

BANKA INTESA

– Za pomoć porodici Marjanović da izađu iz mraka/Broj računa EUR – IBAN RS35160543020076239078

SWIFT – DBDBRSBG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker