POMOĆ I OD PREDSEDNIKA: Da Marjanovići više ne žive u bedi i mraku potrebno je još 75.000 dinara

Da porodica Marjanović iz Topolovnika, kod Velikog Gradišta, kojima je EPS 2014. godine, zbog duga od 15.000 dinara isključio struju, skinuli i uzeli strujomer, potrebno je još 75.000 dinara.

Da EPS ponovo priključili struju, potrebno je da se EPS-u uplati 110 hiljade dinara, jer ponovo mora da postave strujomer koji su skinulu i odneli. + 3.399,62 dinara, opomenu pred podnošenje predloga za izvršenje, koju je porodica Marjanović dobila 2. decembra od EPS-a, zbog duga sa obračunatom kamatom koju moraju da uplate do 16. decembra tekuće godine, od čega, glavni dug iznosi 80,95 dinara, a kamata 3.318.62 dinara.

Nakon što nam se obratio za pomoć Dejan Marjanović (33) koji živi sa svojim ocem Goranom (53) i majkom Vericom (54) već šest godina u mraku, redakcija portala www.tpknews.com pokrenula je u četvrtak 5. decembra humanitarnu akciju “Pomozimo Marjanovićima da posle skoro šest godina izađu iz bede i mraka“.

Nakon pokretanja humanitarne akcije, našoj redakciji javio se predsednik opštine Veliko Gradiše, Dragan Milić, koji nam je obećao da će da pomogne Dejanu i njegovim roditeljima. Dejan je u utorak 10. decembra bio primljen u kabinet predsednika Milića. Predsednik Milić je Dejanu nakon razgovora odobrio jednokratnu pomoć od 30.000 dinara, koja će odmah biti uplaćena na račun EPS-a. Intervenisao da se Dejanovim roditeljima odmah odobri socijalna pomoć u iznosu od 18.000 dinara mesečno, tako da Dejan roditeljima napokon može da overi zdravstvene knjižice, i Dejanu ponudio radno mesto.

Predsednik opštine Veliko Gradiše, Dragan Milić

Do sada je naša redakcija uspela da sakupi od ljudi koji su hteli da pomognu porodici Marjanović 9.100 dinara. U narednim danima, naš advokat uplatiće i dug EPS-u od 3.399,62 dinara. Nakon što bude sve ovo isplaćeno, da bi EPS ponovo priključio struju, potrebno je još 75.000 dinara.

Foto: TPKNEWS

Oni koji žele da pomognu da porodica Marjanović ponovo dobije struju novac mogu da uplate na račun:

Podaci za uplate u dinarima:

BANKA INTESA

– Za pomoć porodici Marjanović da izađu iz mraka/Broj dinarskog računa – 160-5400101248450-07

Podaci za uplate u evrima:

BANKA INTESA

– Za pomoć porodici Marjanović da izađu iz mraka/Broj računa EUR – IBAN RS35160543020076239078

SWIFT – DBDBRSBG

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close