BURAN VIKEND U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Mortuz pijan nagazio na gas, pa udario u električni stub

Saobraćajna policija u Braničevskom okrugu, tokom vikenda, zadržali su osmoricu muškaraca koji su automobilima i biciklima upravljali pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.

Foto: Ilustracija

Patrola saobraćajne policije je u Velikom Gradištu kod vozača „sitroena“ (33), koji je vozio sa 1,98 promila alkohola u organizmu, pronašla 30 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci, pa će protiv njega, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom mestu, biti podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Dvadesetogodišnji vozač „opel korse“ koji je automobilom upravljao sa 2,54 promila alkohola u organizmu u Požarevcu je, kako se sumnja, zbog neprilagođene brzine, sleteo sa puta i udario u električni stub, a u ovoj nezgodi niko nije povređen.

Saobraćajna patrola u Požarevcu zaustavila je dvojicu vozača bicikala starosti 40 i 41 godinu koji su vozili sa 1,88 i 1,29 promila alkohola u organizmu, kao i tridesettrogodišnjeg biciklistu koji je bio pod dejstvom narkotika.

U okolini Кučeva i okolini Petrovca na Mlavi policija je isključila iz saobraćaja dvojicu vozača „folksvagena“ starosti 35 i 38 godina koji su upravljali vozilima sa 2,14 i 1,78 promila alkohola u organizmu, kao i vozača automobila „bmv“ starosti 22 godine sa 1,85 promila.

Protiv svih vozača podnete su odgovarajuće prekršajne prijave.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker