ČEKAO DA ISTEKNE PARKING: Gastarbajter pretukao bahatog radnika Parking servisa u Petrovcu na Mlavi

Filip Živanović zvani Tafa, radnik Parking servisa u Petrovcu na Mlavi pretučen je prošle nedelje na svom radnom mestu.

Foto: TPKNEWS

Naime kako saznajemo, radnik Parking servisa Filip Živanović je, nakon kontrole, na parkingu uočio vozilo bečkih registarskih tablica kome je plaćeni parkin važio samo još par minuta. Minut nakon isteka, Živanović je krenuo da piše kaznu nepropisno parkiranom vozilu.

Nekoliko sekundi nakon što je radnik Parking servisa Živanović krenuo da piše kaznu, iz lokalnog kafića je istrčao vlasnik vozila. Nakon neuspešnog pokušaja vlasnika vozila da objasni Živanoviću da je do tog trenutka već tri puta produžio naplatu parkinga, došlo je do verbalne svađe, a potom i do fizičkog obračuna.

Vlasnik vozila revoltiran drskošću radnika Parking servisa, pesnicom ga je udario u predelu glave koji se od siline zadobijenog udarca srušio na trotoar.

Na svu sreću sve se to dešavalo dok je policija bila udaljena samo nekoliko metara pa su intervenisali i sprečili dalji incident.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker