NOVA SNAGA: U Velikom Gradištu osnovana nova grupa građana “Glas naroda”

Grupa građana “GLAS NARODA” osnovana je u februaru 2019. godine u Velikom Gradištu, sa idejom da okupi najbolje, najpoštenije građane koji bi svojim znanjem, poštenjem i radom za opšte interese mogli da pomognu ravnomernom razvoju čitave opštine.

Logo

– Mi nismo ni stranka ni partija. Mi smo grupa poštenih i dobronamernih ljudi koji žele brži razvoj kako grada tako i sela. Mi nismo grupa osnovana da rukovodi opštinom iz ličnih interesa. Okupljamo istomišnjenike koji nemaju ambicije da svoje sopstvene interese ostvaruju putem vlasti -, navode u saopštenju nezadovoljni odnosom političkih aktera prema opštini Veliko Gradište i njenih građana.

Kako navode, oni su odgovorna grupa ljudi koja teži tome da bude savest opštine i da se domaćinski ophodi prema svemu za dobrobit svih građana.

– Naša ideja vodilja koja nas je navela da krenemo nezavisnim putem je stop politizaciji koja je zašla duboko u sve društvene pore, povećanje moći i prava građana i uvođenje odgovornosti lokalnih organa vlasti. Uključivanje u politički život nekompromitovanih, nekorumpiranih, stručnih i inventivnih ljudi, koji imaju izražen osećaj za opšte dobro – , saopštavaju iz grupe građana “Glas naroda”.

Oni pozivaju građane da postanu deo ove organizacije koja je garant da opština Veliko Gradište neće biti moneta za potkusurivanje političkih partija, već izraz želja i potreba građana koji najbolje znaju šta je potrebno da opština Veliko Gradište postane uspešna sredina.

– Svi ste dobrodošli u Grupu građana „GLAS NARODA“ ukoliko delite sa nama iste vrednosti, ciljeve i ideje. Postoji samo jedan uslov, a to nije stranačka pripadnost, već da kandidati svojim imenom i prezimenom stoje iza svake svoje izgovorene reči i svakog svog postupka, ili obećanja datog biračima – .

Kako navode, oni su otvoreni za sve predloge i sugestije, a posla ima na pretek i ima mesta za sve koji žele da im se pridruže i rade u interesu građana.

Ukoliko imate pitanja grupu građana „GLAS NARODA“ možete da kontaktirate preko njihovog Fejsbuk naloga – https://www.facebook.com/glasnaroda.vg.7 ili na email adresu glasnarodavg@gmail.com

(Grupu građana „GLAS NARODA“ Veliko Gradište)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close