PRVA ZATVORSKA KAZNA: Aleksandru iz Topolovnika, zatvor za kršenje zabrane kretanja!

Osnovni sud u Velikom Gradištu osudio je Aleksandra Simića (20) iz Topolovnika kod Velikog Gradišta, na godinu dana kućnog zatvora, zbog nepoštovanja zabrane kretanja i pokušaja krađe.

Osnovni sud u Velikom Gradištu

Ova presuda doneta je na predlog Osnovnog javnog tužilaštva, koje je sa osumnjičenim postiglo sporazum o priznanju krivice.

Ova krivična dela osuđeni je izvršio 18. marta, u 22:00 časa, kada je izašao iz kuće na ulicu. Ispred autoperionice „Letić“ ugledao je parkirani putnički auto marke „Reno lugana“, obio bravu i iz njega pokušao da ukrade radio.

Vlasnik auta čuo je da se nešto napolju dešava, izašao je i povikao na kradljivca, pa je ovaj pobegao. Odmah ga je prijavio policiji, jer ga je prpeoznao, pa je on ujutru uhapšen i određeno mu je zadržavanje, posle čega je predat tužiocu na saslušanje.

M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker