U KAMPANJI JE SVE DOZVOLJENO: Zašto su nosioci liste “Mi glas naroda–Požarevac” i “Iskorak” udavače SNS–a?

“MI GLAS NARODA – Požarevac” je predao izbornu listu na čijem je čelu bivši naprednjak, dr Miloš Samardžić koji je bio i direktor Doma zdravlja dve i po godine.

Dr Miloš Samardžić/Foto: Screenshot

Dr Milošu bivšem naprednjaku ostalo je još godinu dana do penzije, a izgleda da mu se usladila politika, pa bi bivši naprednjak da izgura jedan mandat kao odbornik, jer se otvaraju velike mogućnosti da ponovo dobije neku funkciju.

Izvučen je iz nekog naftalina, pa bi voleo da za dva dana dobije poverenje građana.

Da li Požarevac ima bolje, mlade i obrazovane kandidate za nosioce lista u pojedinim partijama? Ima sigurno! Ovako u ovoj atmosferi se ljudi izvlače iz nekog šešira da bi bili korisni nečijim interesima.

Iskorak je udruženje kome se prognozira da će biti najveća udavača SNS – u.

Zašto je to tako?

Zato što su nosioci liste u ovom udruženju veoma bliski sa naprednjacima.

Screenshot

Ako zaista misle da je Požarevac u vlasništvu SNS, zašto je njihov kandidat cenjeni hirurg, Milan Tadić držao predavanje na naprednjačkoj tribini. Njihova opravdanja su neumesna, ako misle da je to zbog građana koji žele nešto korisno da čuju, ko će u to da poveruje.

U kampanji je sve dozvoljeno, obećanja, manipulacije i šarene laže.

(Tpknews.com/I.M.S.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker