LEP GEST OPŠTINE: Petrovački partijski ratari i stočari besplatno na Sajam poljoprivrede u Novom Sadu

Opština Petrovac na Mlavi besplatno vodi svoje partijske ratare i stočare na Sajam poljoprivrede, koji se održava od 18. do 23. maja u Novom Sadu.

Foto: Privatna aerhiva

Odlazak se organizuje 23. maja, uz plaćen prevoz i ulaznicu, zahvaljujući opštinskom Budžetskom fondu za razvoj poljoprivrede.

Za odlazak na sajam, osim poljoprivrednika, mogu se prijaviti i ostali zainteresovani članovi SNS-a prijavom na telefon 012 332 722.

Poljoprivredni sajam u Novom Sadu, koji se održava od subote, 18. do četvrtka, 23. maja, već više od devet decenija privlači pojedince, privredne, poslovne, političke delegacije i stvara kreativan ambijent za nove poduhvate.

Na Novosadskom sajmu istovremeno se prezentuju najnovija tehnička i tehnološka dostignuća u agraru, primena nauke u poljoprivredi, izložbe organske hrane, kao i one sa oznakama geografskog porekla, bogatstvo domaćeg genofonda, najsavremenija poljoprivredna mehanizacija, proizvodi i usluge iz najudaljenijih krajeva sveta.

(Tpknews.com/I.M.S.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker